Yükleniyor

Kurumsal

Long Petrol

Şirketimiz 2006 yılında UZUN GRUBU SANAYİ VE ANONİM ŞİRKETİ adı altında faaliyete geçmiş olup, uzun yıllar akaryakıt sektöründe Türkiye’nin sayılı şirketlerinin bayi yapısı altında ülkemizin tüm kurumlarının 14 yılı aşkın bir süre ile akaryakıt ihtiyaçlarını güven ve titizlik ile karşılamış ve bu konuda sayısız ödüllere layık görülmüştür. Bu yöndeki büyüme sürecini tamamlayan şirketimiz 2020 yılı itibari ile UZUN GRUBU adı ile Türkiye’nin sayılı akaryakıt dağıtım şirketleri arasındaki yerini almıştır.
UZUN GRUBU SANAYİ VE ANONİM ŞİRKETİ tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup bayi ağında satılan ürünlerinin tamamı TÜPRAŞ Rafinerilerinden temin edilerek 38 araçlık kendi tır filosu ile yine kendi grubu içindeki lojistik şirketi ile ikmal gerçekleştiren çevreye duyarlı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.
Tüketicilerine dünya standartlarında ürün ve hizmet vererek üstün çevre bilinci UZUN markasının kalite, güven ve hizmetin sembolü haline gelmeyi ülke genelinde kendine misyon edinmiş bir şirket olarak uzun yıllar ülkemize ve güzide insanlarına hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız